Taleplerin iletilmesine yönelik prosedür
Yolculuğunuz sırasında bir olayla karşılaşmanız halinde, işlemi hızlandırmak için, bir an önce hizmet sağlayıcınıza haber vermenizi öneriyoruz. Böylelikle hizmet sağlayıcınız sorunu yerinde çözmek için işlemleri başlatabilir ve sizler de rezervasyonunu yaptığınız hizmetlerin keyfini sürmeye devam edebilirsiniz.
Bağımsız hizmetler durumunda, durumunuzu nihai hizmet sağlayıcısına bildirmek zorunda olduğunuzu unutmayınız. Destinia bu durumlarda sadece aracılık görevi yapmaktadır.
Sorunun çözelmemesi durumunda, lütfen bizimle [email protected] e-posta adresinden irtibata geçmekten çekinmeyiniz; elimizden gelenin en iyisini yapmak için size yardımcı olmaya çalışacağız.
Dilek ve isteklerinizi bildirmek veya sağladığımız hizmetlerden şikayetlerinizi belirtmek isterseniz, aşağıdaki talep formunu doldurarak bizimle [email protected] e-posta adresi üzerinden irtibata geçebilir, veya isterseniz Calle Gran Vía, 22 Dpdo., 4º, 28013 Madrid (Spain) adresindeki Müşteri Hizmetleri Departmanımıza normal posta ile başvurabilirsiniz.
Ayrıca, Calle Gran Vía, 22 Dpdo., 4º, 28013 Madrid (Spain) adresindeki ofisimizde Resmi Talep Formlarını sizlere ücretsiz olarak sunuyoruz; böylelikle taleplerinizi sorumlu yasal yetkililere sunabilirsiniz.
16 Kasım 2007 tarihli ve 1/2007 sayılı Kraliyet Kararnamesinin 164. Maddesi uyarınca, bir combine yolculuk paketinden kaynaklı taleplerinizi sunma süresinin zaman aşımı iki yıldır.
Şu konu hakkında şikayette bulunacağım: 
Rezervasyonu numarası * :
Şikayet konusu * :
* Rezervasyonunuz hakkında bize ne kadar çok bilgi verirseniz, şikayetlerinizle ilgili olarak size daha çok yardımcı olabiliriz..
Şikayetinize eklemek istediğiniz belgeler bulunmaktaysa, bu belgeleri, rezervasyon numarasını belirterek, [email protected] adresine göndereceğiniz emaile ekleyerek veya (+34) 915 22 87 42 numarasına faks çekerek gönderebilirsiniz.
İletişim bilgileri
Ad * :
Soyad 1 * :
Soyad 2 :
Telefon :
E-posta adresi * :
* :
Şununla işaretlenmiş bölümler zorunludur *
 
[X] Kendimizin ve üçüncü tarafların çerezlerini kullanarak, beklentilerinize uygun bir tarama deneyimi sunuyoruz, hizmetlerimizi geliştiriyoruz ve sizin seçeneklerinize daha uygun reklamlar veriyoruz. Katılıyorsanız, tarama işlemine devam ediniz. Daha fazla bilgi