La Perle Blanche
68 Route De La Géronstère, 4900 Spa, Bèlgica - Spa.
Veure mapa
Veure 12 fotos

On és l'allotjament?
68 Route De La Géronstère, 4900 Spa, Bèlgica - Spa.
Característiques
Tria la teva habitació
La Perle Blanche
Featuring a spa bath, la perle blanche is located in Spa. This property offers access to a terrace, free private parking and free WiFi. The holiday home provides an outdoor fireplace and a 24-hour front desk.
Condicions i serveis
General
- Entrada a partir de: 18:00
- Sortida fins a: 11:00
- Calefacció
- Habitacions No Fumadors
- Prohibit fumar a tot l'establiment
- Zona de fumadors
- No admet mascotes
Serveis de recepci?
- Recepció 24 hores
Pàrquing
- Pàrquing
- Aparcament gratuït
- Aparcament privat
Zones comunes
- Terrassa
- Terrassa per prendre el sol
- Televisió
- Cuina compartida
- Xemeneia
Internet
- Wifi
- WiFi gratuït
- Internet
Benestar
- Gandules o hamaques
- Banyera d'hidromassatge / Jacuzzi
Què hi ha prop de l'allotjament?
- Lieja - Bierset— 21,4 mi
- Maastricht - Zuid-Limburg— 29,8 mi
- Spa-Géronstère— 685 yd
- Spa— 1.335 yd
- Theux-Franchimont— 3,6 mi
- Theux— 4,3 mi
- Theux-Juslenville— 5 mi
- Pepinster-Pepinster Cité— 6,2 mi
- Pepinster— 6,4 mi
- Coo— 6,4 mi
Preguntes freqüents sobre La Perle Blanche
Hi ha una piscina a La Perle Blanche?
No, La Perle Blanche no té una piscina.
La Perle Blanche està situat al centre?
Sí, La Perle Blanche es troba a només {{meters_distància}} des del centre de la ciutat. Dona un cop d'ull al nostre mapa per tenir una millor idea.
A quina hora puc entrar i sortir de La Perle Blanche?
Podeu consultar a La Perle Blanche qualsevol hora després de les 18:00 i qualsevol hora abans de les 11:00. Consulta el teu agent Destinia per a qualsevol preocupació concreta.
Puc aparcar a La Perle Blanche? Té aparcaments?
Sí, La Perle Blanche té aparcament.
Tindré servei Wi-Fi gratuït a La Perle Blanche?
A La Perle Blanche, tindràs accés a Internet a través del seu servei de Wi-Fi gratuït.










