Aparthotel Iris

On és l'allotjament?
Característiques
Tria la teva habitació
Aparthotel Iris
Número d'inscripció en el Registre de Turisme: HB-003468, HB003468
Featuring city views and a terrace, Aparthotel Iris features accommodation ideally situated in Malgrat de Mar, within a short distance of Platja de Malgrat Centre, Platja de l'Astillero and Platja de la Conca.
The air-conditioned units are furnished with tiled floors and feature a private bathroom, a flat-screen TV, free WiFi, desk, a living room, an equipped kitchen and balcony. Apartments with sea views are available upon request, subject to availability.
A car rental service is available at the aparthotel.
The nearest airport is Girona-Costa Brava Airport, 29 km from Aparthotel Iris.
Apartments with sea views are available upon request, subject to availability.
Condicions i serveis
General
- Entrada a partir de: 15:00
- Sortida fins a: 11:00
- Punt de càrrega de vehicles elèctrics
- S'accepten mascotes
- Aire condicionat
- Calefacció
- Ascensor
- Habitacions No Fumadors
- Prohibit fumar a tot l'establiment
Serveis de recepci?
- Caixa forta (de pagament)
- Taulell d'informació turística
- Registre d'entrada o sortida privat
Activitats
- Accés a la platja
Menjar i beguda
- Restaurant a la carta
Pàrquing
- Pàrquing
- Aparcament gratuït
Zones comunes
- Terrassa
Internet
- Wifi
- WiFi gratuït
- Internet
Transport
- Lloguer de cotxes
Opinions
Què hi ha prop de l'allotjament?
- Girona-Costa Brava— 17,9 mi
- Malgrat de Mar-Vama Hotel— 188 yd
- Malgrat de Mar Vama Hotel— 1.538 yd
- blanes central — 2,9 mi
- Calella-Oficina d'Informació— 4,5 mi
- Lloret de Mar— 6,8 mi
- Hostalric— 9,2 mi
- Maçanet-Massanes— 9,7 mi
- Riells i Viabrea-Breda— 10,6 mi
- Sils— 11,5 mi
Preguntes freqüents sobre Aparthotel Iris
Hi ha una piscina a Aparthotel Iris?
No, Aparthotel Iris no té una piscina.
Quant costa romandre durant la nit al Aparthotel Iris amb Destinia?
Pots quedar-te a Aparthotel Iris a partir de 30,28 € per nit. El preu variarà segons les dates i la demanda.
A quina hora puc entrar i sortir de Aparthotel Iris?
Podeu consultar a Aparthotel Iris qualsevol hora després de les 15:00 i qualsevol hora abans de les 11:00. Consulta el teu agent Destinia per a qualsevol preocupació concreta.
Aparthotel Iris està situat al centre?
Sí, Aparthotel Iris es troba a només {{meters_distància}} des del centre de la ciutat. Dona un cop d'ull al nostre mapa per tenir una millor idea.
Puc aparcar a Aparthotel Iris? Té aparcaments?
No, Aparthotel Iris no té aparcament.
Tindré servei Wi-Fi gratuït a Aparthotel Iris?
A Aparthotel Iris, tindràs accés a Internet a través del seu servei de Wi-Fi gratuït.


















