Hospedium Hotel Lleida

On és l'allotjament?
Tria la teva habitació
Hospedium Hotel Lleida
La propietat disposa de 20 agradables dormitoris. Així mateix, hi ha connexió a internet sense fils a les zones comunes. La recepció no està oberta durant tot el dia. En aquest establiment, les àrees comunes són accessibles per a les persones de mobilitat reduïda. Els visitants podran utilitzar el pàrquing.
Altres noms de Hospedium Hotel Lleida:
Condicions i serveis
General
- Entrada a partir de: 14:00
- Sortida fins a: 12:00
- Ascensor
- No admet mascotes
Serveis de recepci?
- Guardaequipatges
Menjar i beguda
- Restaurant a la carta
- Bar
Pàrquing
- Pàrquing
Internet
- WiFi gratuït
Servei de neteja
- Bugaderia
Opinions
Preguntes freqüents sobre Hospedium Hotel Lleida
Quant costa romandre durant la nit al Hospedium Hotel Lleida amb Destinia?
Pots quedar-te a Hospedium Hotel Lleida a partir de 34,44 € per nit. El preu variarà segons les dates i la demanda.
M'agradaria viatjar amb la meva mascota. Hospedium Hotel Lleida permet mascotes? Es tracta d'un establiment d'allotjament per a animals de companyia?
Sí, Hospedium Hotel Lleida és un establiment apte per a mascotes, així que ets benvingut a quedar-te amb la teva mascota.
Hi ha una piscina a Hospedium Hotel Lleida?
No, Hospedium Hotel Lleida no té una piscina.
Hospedium Hotel Lleida està situat al centre?
Sí, Hospedium Hotel Lleida es troba a només {{meters_distància}} des del centre de la ciutat. Dona un cop d'ull al nostre mapa per tenir una millor idea.
A quina hora puc entrar i sortir de Hospedium Hotel Lleida?
Podeu consultar a Hospedium Hotel Lleida qualsevol hora després de les 14:00 i qualsevol hora abans de les 07:00. Consulta el teu agent Destinia per a qualsevol preocupació concreta.
Puc aparcar a Hospedium Hotel Lleida? Té aparcaments?
Sí, Hospedium Hotel Lleida té aparcament.
Tindré servei Wi-Fi gratuït a Hospedium Hotel Lleida?
A Hospedium Hotel Lleida, tindràs accés a Internet a través del seu servei de Wi-Fi gratuït.
Hospedium Hotel Lleida és un allotjament familiar?
Sí, Hospedium Hotel Lleida és un establiment d'allotjament familiar, adequat per a tu i per als vostres éssers estimats.
Hospedium Hotel Lleida té restaurant?
Sí, les instal·lacions de Hospedium Hotel Lleida inclouen un restaurant.














