Hostal San Francisco

Real, 36, 29320 Campillos, Espanya - Campillos. Veure mapa
Reservar

On és l'allotjament?

Real, 36, 29320 Campillos, Espanya - Campillos.

Característiques

  • Wifi
  • Aire condicionat
  • Esports

Tria la teva habitació

Mostrant 3 de 3 resultats
Mostrant 3 resultats
Habitació Estàndard
  • Vista sobre la muntanya, Vista sobre la ciutat, Vista
  • Aire condicionat
  • Ventilador
  • Bany, Lavabo, Banyera, Dutxa o banyera
Habitación Estàndard Individual
  • Vista sobre la ciutat, Vista
  • Aire condicionat
  • Ventilador
  • Bany, Lavabo, Banyera, Dutxa o banyera
Habitació Triple Estàndard
  • Vista sobre la ciutat, Vista
  • Aire condicionat
  • Ventilador
  • Bany, Lavabo, Banyera, Dutxa o banyera

Hostal San Francisco

El Hostal San Francisco está situado en Campillos, a 15 km de la ruta del Caminito del Rey, y ofrece una sala para reuniones o banquetes y conexión WiFi gratuita. No se permiten mascotas.

Condicions i serveis

  • General

  • Entrada a partir de: 14:00
  • Sortida fins a: 12:00
  • Aire condicionat
  • Calefacció
  • Habitacions No Fumadors
  • Prohibit fumar a tot l'establiment
  • No admet mascotes
  • Serveis de recepci?

  • Taulell d'informació turística
  • Activitats

  • Esports Aquàtics
  • Pesca
  • Esports de muntanya
  • Ciclisme
  • Instal·lacions de negocis

  • Sales de reunions
  • Internet

  • Wifi
  • WiFi gratuït
  • Internet

Què hi ha prop de l'allotjament?

  • Campillos— 847 yd
  • Teba— 5,3 mi
  • Antequera-Bobadilla— 7,4 mi
  • Antequera-Santa Ana— 8 mi
  • Sevilla-Prado de San Sebastián bus station— 8,4 mi
  • Fuente de Piedra— 9 mi
  • Almargen-Cañete la Real— 9,4 mi
  • fuente de piedra — 9,4 mi
  • humilladero — 9,8 mi
  • la roda de andalucia — 11,4 mi

Preguntes freqüents sobre Hostal San Francisco

Hi ha una piscina a Hostal San Francisco?

No, Hostal San Francisco no té una piscina.

Hostal San Francisco està situat al centre?

Sí, Hostal San Francisco es troba a només {{meters_distància}} des del centre de la ciutat. Dona un cop d'ull al nostre mapa per tenir una millor idea.

A quina hora puc entrar i sortir de Hostal San Francisco?

Podeu consultar a Hostal San Francisco qualsevol hora després de les 14:00 i qualsevol hora abans de les 12:00. Consulta el teu agent Destinia per a qualsevol preocupació concreta.

Puc aparcar a Hostal San Francisco? Té aparcaments?

No, Hostal San Francisco no té aparcament.

Tindré servei Wi-Fi gratuït a Hostal San Francisco?

A Hostal San Francisco, tindràs accés a Internet a través del seu servei de Wi-Fi gratuït.