Ses Coves

Poligon 3 Parcela 696, 07430 Llubí, Espanya - Llubí. Veure mapa
Reservar

On és l'allotjament?

Poligon 3 Parcela 696, 07430 Llubí, Espanya - Llubí.

Tria la teva habitació

Ses Coves

Número d'inscripció en el Registre de Turisme: 6702015ET

Aquesta gens pretensiosa casa o vila vacacional està localitzada a Platja de Muro. Ses Coves té Wi-Fi gratuït a les zones comunes.

Preguntes freqüents sobre Ses Coves

Hi ha una piscina a Ses Coves?

No, Ses Coves no té una piscina.

Ses Coves està situat al centre?

Sí, Ses Coves es troba a només {{meters_distància}} des del centre de la ciutat. Dona un cop d'ull al nostre mapa per tenir una millor idea.

Puc aparcar a Ses Coves? Té aparcaments?

No, Ses Coves no té aparcament.

Tindré servei Wi-Fi gratuït a Ses Coves?

No, Ses Coves no ofereix un servei de Wi-Fi gratuït.