Edificio Melo Playa A 150m
Paseo Pablos Abril, 1, 2 Izquierda, 38650 Arona, Espanya - Arona.
Veure mapa
Veure 12 fotos

On és l'allotjament?
Paseo Pablos Abril, 1, 2 Izquierda, 38650 Arona, Espanya - Arona.
Característiques
Tria la teva habitació
Edificio Melo Playa A 150m
Offering a terrace and city view, Edificio Melo playa a 150m is situated in Arona, 200 metres from Los Cristianos Beach and 600 metres from Playa De Los Tarajales. This beachfront property offers access to a balcony and free WiFi.
Condicions i serveis
General
- Wifi
- Internet
- Pàrquing
- Aparcament accessible
- Primera línia de platja
- Ascensor
- Habitacions No Fumadors
- Zona de fumadors
- No admet mascotes
Serveis de recepci?
- Guardaequipatges
- Caixer automàtic
Activitats
- Accés a la platja
- Parque acuático
- Esports Aquàtics
- Esports de muntanya
Transport
- Lloguer de cotxes
- Punt de càrrega de vehicles elèctrics
Zones comunes
- Terrassa
Benestar
- Para-sols
Preguntes freqüents sobre Edificio Melo Playa A 150m
Les instal·lacions de Edificio Melo Playa A 150m inclouen un parc aquàtic?
Correcte. Edificio Melo Playa A 150m té un parc aquàtic meravellós. Pots trobar tots els detalls en aquesta pàgina.
Hi ha una piscina a Edificio Melo Playa A 150m?
No, Edificio Melo Playa A 150m no té una piscina.
Puc aparcar a Edificio Melo Playa A 150m? Té aparcaments?
Sí, Edificio Melo Playa A 150m té aparcament.
Tindré servei Wi-Fi gratuït a Edificio Melo Playa A 150m?
A Edificio Melo Playa A 150m, tindràs accés a Internet a través del seu servei de Wi-Fi gratuït.











