Citotel Le Commerce

Rue du Barry, 12150 Severac le Chateau, França - Severac le Chateau. Veure mapa
Reservar

On és l'allotjament?

Rue du Barry, 12150 Severac le Chateau, França - Severac le Chateau.

Característiques

Tria la teva habitació

Citotel Le Commerce

L'establiment té 2 estrelles i ofereix en total 32 habitacions. L'hotel ofereix un aparcament per a cotxes propi. En aquest hotel també podreu reservar una habitació per a no fumadors (en cas que n'hi hagi de disponibles). Gaudiu del vostre sopar al restaurant de l'hotel i parleu en una agradable companyia al bar. Hores de recepció:
Dl. - Dv.: des de la/les 07:00 fins la/les 21:00 hores
Dt. i Dg.: des de la/les 07:00 fins la/les 21:00 hores
.

Altres noms de Citotel Le Commerce:

Hôtel Restaurant Le CommerceCitotel Hotel Le CommerceCitotel Le CommerceCitotel Le CommerceCitotel Le CommerceCitotel Le Commerce

Condicions i serveis

  • General

  • Entrada a partir de: 18:00
  • Sortida fins a: 11:00
  • Ascensor
  • No admet mascotes
  • Menjar i beguda

  • Restaurant a la carta
  • Bar
  • Pàrquing

  • Pàrquing
  • Internet

  • WiFi gratuït

Preguntes freqüents sobre Citotel Le Commerce

Hi ha una piscina a Citotel Le Commerce?

No, Citotel Le Commerce no té una piscina.

Citotel Le Commerce està situat al centre?

Sí, Citotel Le Commerce es troba a només {{meters_distància}} des del centre de la ciutat. Dona un cop d'ull al nostre mapa per tenir una millor idea.

A quina hora puc entrar i sortir de Citotel Le Commerce?

Podeu consultar a Citotel Le Commerce qualsevol hora després de les 18:00 i qualsevol hora abans de les 11:00. Consulta el teu agent Destinia per a qualsevol preocupació concreta.

Puc aparcar a Citotel Le Commerce? Té aparcaments?

No, Citotel Le Commerce no té aparcament.

Tindré servei Wi-Fi gratuït a Citotel Le Commerce?

A Citotel Le Commerce, tindràs accés a Internet a través del seu servei de Wi-Fi gratuït.