Villa Des Fontenelles

700 Bd Du Littoral, 83420 Pardigon, França - Pardigon. Veure mapa
Reservar

On és l'allotjament?

700 Bd Du Littoral, 83420 Pardigon, França - Pardigon.

Tria la teva habitació

Condicions i serveis

  • General

  • Entrada a partir de: 16:00
  • Sortida fins a: 10:30
  • No admet mascotes
  • Internet

  • WiFi gratuït

Què hi ha prop de l'allotjament?

  • St Tropez-La Mole— 4,4 mi
  • Frejús— 18 mi
  • Plage du Vergeron— 921 yd
  • Plage de Sylvabelle— 1.603 yd

Preguntes freqüents sobre Villa Des Fontenelles

Quant costa romandre durant la nit al Villa Des Fontenelles amb Destinia?

Pots quedar-te a Villa Des Fontenelles a partir de 101,62 € per nit. El preu variarà segons les dates i la demanda.

Hi ha una piscina a Villa Des Fontenelles?

No, Villa Des Fontenelles no té una piscina.

Villa Des Fontenelles està situat al centre?

Sí, Villa Des Fontenelles es troba a només {{meters_distància}} des del centre de la ciutat. Dona un cop d'ull al nostre mapa per tenir una millor idea.

A quina hora puc entrar i sortir de Villa Des Fontenelles?

Podeu consultar a Villa Des Fontenelles qualsevol hora després de les 16:00 i qualsevol hora abans de les 10:30. Consulta el teu agent Destinia per a qualsevol preocupació concreta.

Puc aparcar a Villa Des Fontenelles? Té aparcaments?

No, Villa Des Fontenelles no té aparcament.

Tindré servei Wi-Fi gratuït a Villa Des Fontenelles?

A Villa Des Fontenelles, tindràs accés a Internet a través del seu servei de Wi-Fi gratuït.