Harbour Hotel & Spa Salcombe

On és l'allotjament?
Característiques
Tria la teva habitació
Harbour Hotel & Spa Salcombe
Localitzat a 200 metres del centre de la ciutat, l'establiment permet accedir fàcilment a tot allò que ofereix aquesta destinació. Els hostes trobaran el camp de golf més proper a 11 quilòmetre(s) de l'establiment. La propietat es troba en un radi de 16 quilòmetre(s) des de les principals connexions de transport públic. La propietat es troba a 300 metres de la platja més propera. Els viatgers trobaran l'aeroport a 250 metres. Hi ha un total de 50 habitacions a disposició dels clients. Salcombe Harbour Hotel es va construir el 1889 i es va reformar totalment el 2000. Així mateix, hi ha connexió a internet sense fils a les zones comunes. La recepció està oberta tots els dies de la setmana les 24 hores. Els espais comuns d'aquest establiment estan adaptats per a persones amb discapacitat. Els clients podran utilitzar el pàrquing. Tots els clients que s'allotgin en aquesta propietat gaudiran amb els serveis de salut i benestar que ofereix Salcombe Harbour Hotel. Els clients que s'allotgin en aquesta propietat no hauran d'abandonar les instal·lacions quan vulguin gaudir d'un deliciós àpat, ja que ofereix una gran varietat de suculentes opcions culinàries. L'establiment pot cobrar l'import d'alguns d'aquests serveis.
Condicions i serveis
General
- Entrada a partir de: 15:00
- Sortida fins a: 11:00
- Ascensor
- No admet mascotes
Serveis de recepci?
- Recepció 24 hores
- Guardaequipatges
Menjar i beguda
- Restaurant a la carta
- Bar
Internet
- WiFi gratuït
Servei de neteja
- Bugaderia
Benestar
- Spa
- Hammam o bany turc
- Sauna
- Gimnàs
Preguntes freqüents sobre Harbour Hotel & Spa Salcombe
Hi ha una piscina a Harbour Hotel & Spa Salcombe?
No, Harbour Hotel & Spa Salcombe no té una piscina.
Harbour Hotel & Spa Salcombe està situat al centre?
Sí, Harbour Hotel & Spa Salcombe es troba a només {{meters_distància}} des del centre de la ciutat. Dona un cop d'ull al nostre mapa per tenir una millor idea.
A quina hora puc entrar i sortir de Harbour Hotel & Spa Salcombe?
Podeu consultar a Harbour Hotel & Spa Salcombe qualsevol hora després de les 15:00 i qualsevol hora abans de les 11:00. Consulta el teu agent Destinia per a qualsevol preocupació concreta.
Puc aparcar a Harbour Hotel & Spa Salcombe? Té aparcaments?
No, Harbour Hotel & Spa Salcombe no té aparcament.
Tindré servei Wi-Fi gratuït a Harbour Hotel & Spa Salcombe?
A Harbour Hotel & Spa Salcombe, tindràs accés a Internet a través del seu servei de Wi-Fi gratuït.
A Harbour Hotel & Spa Salcombe, podré fer exercici? Té gimnàs?
Sí. Si estàs buscant un centre d'allotjament amb facilitats esportives, Harbour Hotel & Spa Salcombe, té un gimnàs on podeu fer exercici.



































