The Pecking Mill Inn
A371 Evercreech Shepton Mallet, BA4 6PG Shepton Mallet, Regne Unit - Shepton Mallet.
Veure mapa
Veure 9 fotos

On és l'allotjament?
A371 Evercreech Shepton Mallet, BA4 6PG Shepton Mallet, Regne Unit - Shepton Mallet.
Tria la teva habitació
Condicions i serveis
General
- Entrada a partir de: 12:00
- Sortida fins a: 10:30
- No admet mascotes
Menjar i beguda
- Bar
Pàrquing
- Pàrquing
Internet
- WiFi gratuït
Preguntes freqüents sobre The Pecking Mill Inn
Hi ha una piscina a The Pecking Mill Inn?
No, The Pecking Mill Inn no té una piscina.
A quina hora puc entrar i sortir de The Pecking Mill Inn?
Podeu consultar a The Pecking Mill Inn qualsevol hora després de les 12:00 i qualsevol hora abans de les 10:30. Consulta el teu agent Destinia per a qualsevol preocupació concreta.
Puc aparcar a The Pecking Mill Inn? Té aparcaments?
No, The Pecking Mill Inn no té aparcament.
Tindré servei Wi-Fi gratuït a The Pecking Mill Inn?
A The Pecking Mill Inn, tindràs accés a Internet a través del seu servei de Wi-Fi gratuït.







