Vici Hotels

Tullgränd 4, 58222 Linkoping, Suècia - Linkoping. Veure mapa
Reservar

On és l'allotjament?

Tullgränd 4, 58222 Linkoping, Suècia - Linkoping.

Característiques

  • Wifi
  • Pàrquing
  • S'accepten mascotes
  • Golf
  • Eco-friendly

Tria la teva habitació

Mostrant 3 de 3 resultats
Mostrant 3 resultats
Habitació Estàndard
  • 3 hostes
  • 15 ㎡
  • Ventilador
  • Bany, Lavabo
  • Dutxa
  • Televisió, Canals per cable, TV de pantalla plana
Habitación Estàndard Individual
  • 1 hoste
  • 8 ㎡
  • Ventilador
  • Bany, Lavabo
  • Dutxa
  • Televisió, Canals per cable, TV de pantalla plana
Family Room
  • 7 hostes
  • 20 ㎡
  • Ventilador
  • Bany, Lavabo
  • Dutxa
  • Televisió, Canals per cable, TV de pantalla plana

Vici Hotels

Situated in Linköping city centre, VICI Hotels offers free Wi-Fi, rooms with a seating area and cable TV. Linköping Central Station is only 150 metres away.
All guest rooms at VICI Hotels include tea and coffee facilities. Each room has a private bathroom with shower and necessities.
A rich breakfast buffé with hot and cold options is served every morning in the dining room.
Several restaurant, cafés and shops can be found in the surrounding area. The 13th century Linköping Cathedral is 1 km from the hotel.

Condicions i serveis

  • General

  • Entrada a partir de: 15:00
  • Sortida fins a: 11:00
  • Punt de càrrega de vehicles elèctrics
  • S'accepten mascotes
  • Llitets per a mascotes
  • Bols per a mascotes
  • Calefacció
  • Ascensor
  • Habitacions No Fumadors
  • Prohibit fumar a tot l'establiment
  • Habitacions aptes per a al·lèrgics
  • Serveis de recepci?

  • Guardaequipatges
  • Activitats

  • Golf (de pagament)
  • Menjar i beguda

  • Restaurant a la carta
  • Pàrquing

  • Pàrquing
  • Internet

  • Wifi
  • WiFi gratuït
  • Internet
  • Servei de neteja

  • Bugaderia

Què hi ha prop de l'allotjament?

  • Linköping-Lidköping- Saab— 1,9 mi
  • Norrköping— 24,8 mi
  • Linkoping— 251 yd
  • Linköping - Ikea— 2 mi

Preguntes freqüents sobre Vici Hotels

Quant costa romandre durant la nit al Vici Hotels amb Destinia?

Pots quedar-te a Vici Hotels a partir de 50,70 € per nit. El preu variarà segons les dates i la demanda.

M'agradaria viatjar amb la meva mascota. Vici Hotels permet mascotes? Es tracta d'un establiment d'allotjament per a animals de companyia?

Sí, Vici Hotels és un establiment apte per a mascotes, així que ets benvingut a quedar-te amb la teva mascota.

Hi ha una piscina a Vici Hotels?

No, Vici Hotels no té una piscina.

Vici Hotels està situat al centre?

Sí, Vici Hotels es troba a només {{meters_distància}} des del centre de la ciutat. Dona un cop d'ull al nostre mapa per tenir una millor idea.

A quina hora puc entrar i sortir de Vici Hotels?

Podeu consultar a Vici Hotels qualsevol hora després de les 15:00 i qualsevol hora abans de les 11:00. Consulta el teu agent Destinia per a qualsevol preocupació concreta.

Puc aparcar a Vici Hotels? Té aparcaments?

Sí, Vici Hotels té aparcament.

Tindré servei Wi-Fi gratuït a Vici Hotels?

A Vici Hotels, tindràs accés a Internet a través del seu servei de Wi-Fi gratuït.