Lushtree Backpackers Hostel & Cafe

Ghosla Resort Sunderkhaal Mukteshwar, Nainital Uttarakhand, 263132 Mukteshwar, India - Mukteshwar. Zie kaart
Reserveren

Waar is de accommodatie?

Ghosla Resort Sunderkhaal Mukteshwar, Nainital Uttarakhand, 263132 Mukteshwar, India - Mukteshwar.

Functies

  • WiFi
  • Parkeerplaats
  • Budget

Kies uw kamer

3 van 6 resultaten weergegeven
Toont 6 resultaten
Deluxe Kamer
  • Badkamer, WC
  • Douche
  • Handdoeken
  • Toiletartikelen, Toiletartikelen
Deluxe Kamer met Balkon
  • Balkon
  • Badkamer, WC
  • Douche
  • Handdoeken
Deluxe Kamer met Uitzicht
  • Uitzicht
  • Badkamer, WC
  • Douche
  • Handdoeken
Deluxe Vierpersoonskamer
  • Badkamer, WC
  • Douche
  • Handdoeken
  • Toiletartikelen, Toiletartikelen
Standaard Driepersoonskamer met Uitzicht
  • Uitzicht
  • Badkamer, WC
  • Douche
  • Handdoeken
Deluxe Driepersoonskamer met Uitzicht op de Tuin
  • Uitzicht op de tuin, Uitzicht
  • Badkamer, WC
  • Douche
  • Handdoeken

Lushtree Backpackers Hostel & Cafe

The Hosteller Mukteshwar ligt in Mukteswar, op 32 km van Bhimtal Lake, en biedt accommodatie met een tuin, gratis privéparkeren, een gedeelde lounge en een restaurant. Gratis WiFi en een excursiebalie worden verstrekt.

Voorwaarden en diensten

  • Algemene

  • Inchecken kan vanaf: 13:00
  • Uitchecken kan tot: 10:30
  • Verwarming
  • Kamers voor niet rokers
  • Rookzone
  • Huisdieren niet toegestaan
  • Receptiediensten

  • 24-uursreceptie
  • Bagageopslag
  • Bagagekluizen
  • Excursiebalie
  • Activiteiten

  • Verhuur van sportuitrusting
  • Bergsporten
  • Darten
  • Vrije tijd en gezinnen

  • Avondentertainment
  • Bordspellen/puzzels
  • Eten en drinken

  • Restaurant
  • Parkeerplaats

  • Parkeerplaats
  • Gratis parkeren
  • Privéparparkeerplaats
  • Gedeelde ruimtes

  • Speelzaal
  • Televisie
  • Open haard
  • Internet

  • WiFi
  • Gratis wifi
  • Internet
  • Vervoer

  • Autoverhuur
  • Huishoudelijke diensten

  • Dagelijkse schoonmaak

Veelgestelde vragen over Lushtree Backpackers Hostel & Cafe

Wat kost het om te overnachten in Lushtree Backpackers Hostel & Cafe met Destinia?

U kunt bij Lushtree Backpackers Hostel & Cafe verblijven vanaf € 12,48 per nacht. De prijs varieert afhankelijk van de data en de vraag.

Is er een zwembad bij Lushtree Backpackers Hostel & Cafe?

Nee, Lushtree Backpackers Hostel & Cafe heeft geen zwembad.

Hoelaat kan ik in- en uitchecken bij Lushtree Backpackers Hostel & Cafe?

U kunt bij Lushtree Backpackers Hostel & Cafe inchecken op elk tijdstip na 13:00 en uitchecken op elk tijdstip na 10:30. Raadpleeg uw Destinia-agent voor specifieke vragen.

Kan ik bij Lushtree Backpackers Hostel & Cafe parkeren? Hebben ze een parkeergelegenheid?

Ja, Lushtree Backpackers Hostel & Cafe heeft parkeervoorzieningen.

Is er een gratis WiFi-service in Lushtree Backpackers Hostel & Cafe?

Bij Lushtree Backpackers Hostel & Cafe heeft u internettoegang via hun gratis WiFi-service.

Heeft Lushtree Backpackers Hostel & Cafe een restaurant?

Ja, de voorzieningen bij Lushtree Backpackers Hostel & Cafe omvatten een restaurant.