Syailendra Hotel Syariah

Jl. Hos Cokroaminoto No 27, 59417 Jepara, Indonesië - Jepara. Zie kaart
Reserveren

Waar is de accommodatie?

Jl. Hos Cokroaminoto No 27, 59417 Jepara, Indonesië - Jepara.

Functies

  • WiFi
  • Parkeerplaats
  • Airconditioning
  • Ik wil graag vervoer huren
  • Zaken

Kies uw kamer

3 van 1 resultaten weergegeven
Toont 1 resultaat
Deluxe Kamer
  • 3 gasten
  • 23 ㎡
  • Uitzicht op de tuin
  • Terras
  • Airconditioning
  • Badkamer, WC

Syailendra Hotel Syariah

Syailendra Hotel Syariah heeft een tuin, een terras, een restaurant en een bar in Jepara. De accommodatie biedt een 24-uursreceptie, luchthaventransfers, roomservice en gratis WiFi in de hele accommodatie.
De ontbijtopties bestaan uit een continentaal ontbijt, volledig Engels/Iers ontbijt en Aziatisch ontbijt.
Het hotel biedt 2-sterrenaccommodatie met een hot tub.
Strand van Kartini ligt op 1,9 km van Syailendra Hotel Syariah. Vliegveld Internationale luchthaven Ahmad Yani ligt op 77 km van de accommodatie.

Andere namen voor Syailendra Hotel Syariah:

Syailendra Syariah

Voorwaarden en diensten

  • Algemene

  • Inchecken kan vanaf: 14:00
  • Uitchecken kan tot: 12:30
  • Wasservice (tegen betaling)
  • Air conditioning
  • Kamers voor niet rokers
  • Huisdieren niet toegestaan
  • Receptiediensten

  • 24-uursreceptie
  • Bagageopslag
  • Versneld in- en uitchecken
  • Persoonlijk in- en uitchecken
  • Valetparking
  • Eten en drinken

  • Restaurant
  • Bar
  • Roomservice
  • Ontbijt op de kamer
  • Frisdrankautomaat
  • Barbecuevoorzieningen (tegen betaling)
  • Parkeerplaats

  • Parkeerplaats
  • Gratis parkeren
  • Gedeelde ruimtes

  • Terras
  • Zonneterras
  • Zakelijke voorzieningen

  • Business centre (tegen betaling)
  • Vergaderingsruimte (tegen betaling)
  • Internet

  • WiFi
  • WiFi beschikbaar in alle ruimtes
  • Gratis wifi
  • Internet
  • Vervoer

  • Shuttleservice (tegen een toeslag)
  • Ik wil graag vervoer huren
  • Luchthavenshuttle
  • Luchthavenshuttle (tegen een toeslag)
  • Autoverhuur
  • Huishoudelijke diensten

  • Dagelijkse schoonmaak
  • Wasservice (tegen betaling)
  • Wellness

  • Hot tub / jacuzzi

Veelgestelde vragen over Syailendra Hotel Syariah

Is er een zwembad bij Syailendra Hotel Syariah?

Nee, Syailendra Hotel Syariah heeft geen zwembad.

Hoelaat kan ik in- en uitchecken bij Syailendra Hotel Syariah?

U kunt bij Syailendra Hotel Syariah inchecken op elk tijdstip na 14:00 en uitchecken op elk tijdstip na 12:30. Raadpleeg uw Destinia-agent voor specifieke vragen.

Kan ik bij Syailendra Hotel Syariah parkeren? Hebben ze een parkeergelegenheid?

Ja, Syailendra Hotel Syariah heeft parkeervoorzieningen.

Is er een gratis WiFi-service in Syailendra Hotel Syariah?

Bij Syailendra Hotel Syariah heeft u internettoegang via hun gratis WiFi-service.

Heeft Syailendra Hotel Syariah een restaurant?

Ja, de voorzieningen bij Syailendra Hotel Syariah omvatten een restaurant.

Bieden ze transferdiensten aan bij Syailendra Hotel Syariah?

Dat is juist. Syailendra Hotel Syariah biedt haar gasten transferdiensten.

Heeft Syailendra Hotel Syariah een businesscenter met vergaderruimte?

Ja, Syailendra Hotel Syariah heeft een businesscentrum dat ideaal is voor uw vergaderingen.