Phi Phi Bayview Resort

69/1 Moo 7 - Laem Hin Beach, 81000 Hat Yao, Thailand - Hat Yao. Zie kaart
3,4/5
Gebaseerd op 18 beoordelingen van Destinia
Reserveren

Waar is de accommodatie?

69/1 Moo 7 - Laem Hin Beach, 81000 Hat Yao, Thailand - Hat Yao.

Kies uw kamer

3 van 1 resultaten weergegeven
Toont 1 resultaat
Deluxe Villa met 1 Slaapkamer en Uitzicht op Zee
  • 3 gasten
  • 40 ㎡
  • Uitzicht op de tuin, Uitzicht
  • Balkon, Terras
  • Airconditioning
  • Badkamer, WC

Phi Phi Bayview Resort

Bay View Resort Phi Phi Island kijkt uit op 380 meter wit zandstrand op het eiland. Gasten zullen de sensatie waarderen van complete ontsnapping aan het dagelijkse leven in een serene omgeving. Vlakbij kunnen gasten de winkelmogelijkheden en attracties van Ao Ton Son verkennen, op slechts 10 minuten lopen. De split-level bungalows van het resort zijn genesteld in de heuvels van Laem Hin Beach, omgeven door dichte begroeiing en tropische tuinen. Gasten kunnen genieten van een weids uitzicht over Tongsai Bai en Phi Phi Island terwijl ze zich ontspannen in de intieme omgeving. Gasten worden uitgenodigd om zich te revitaliseren en te bezinnen bij het zwembad en de wereld voorbij te laten gaan. Gasten kunnen ook de heerlijke gerechten proeven die in het restaurant worden geserveerd en de smaken van de Thaise keuken ten volle waarderen.

Andere namen voor Phi Phi Bayview Resort:

Phi Phi Bayview Resort

Voorwaarden en diensten

  • Algemene

  • Inchecken kan vanaf: 14:00
  • Uitchecken kan tot: 11:00
  • Aan het strand
  • Huisdieren niet toegestaan
  • Zwembad

  • Zwembad
  • Receptiediensten

  • 24-uursreceptie
  • Bagageopslag
  • Eten en drinken

  • À-la-carterestaurant
  • Bar
  • Internet

  • Gratis wifi
  • Huishoudelijke diensten

  • Wasservice

Beoordelingen

Veelgestelde vragen over Phi Phi Bayview Resort

U kunt bij Phi Phi Bayview Resort verblijven vanaf € 26,66 per nacht. De prijs varieert afhankelijk van de data en de vraag.

Ja, Phi Phi Bayview Resort heeft een zwembad voor u om in te zwemmen.

Ja, Phi Phi Bayview Resort is gelegen op slechts 1.315 m van het stadscentrum van Hat Yao. Bekijk onze plattegrond om een beter idee te hebben.

U kunt bij Phi Phi Bayview Resort inchecken op elk tijdstip na 14:00 en uitchecken op elk tijdstip na 11:00. Raadpleeg uw Destinia-agent voor specifieke vragen.

Nee, Phi Phi Bayview Resort heeft geen parkeervoorzieningen.

Bij Phi Phi Bayview Resort heeft u internettoegang via hun gratis WiFi-service.