The Five Elements Hotel And Spa

36 Ulitsa Germaneya, 2650 Sofia, Bulgarije - Sofia. Zie kaart
Reserveren

Waar is de accommodatie?

36 Ulitsa Germaneya, 2650 Sofia, Bulgarije - Sofia.

Functies

  • Kids Club
  • Zwembad
  • Spa
  • Familie

Kies uw kamer

Voorwaarden en diensten

  • Algemene

  • Inchecken kan vanaf: 14:00
  • Uitchecken kan tot: 12:00
  • Huisdieren niet toegestaan
  • Zwembad

  • Zwembad
  • Kinderzwembad
  • Receptiediensten

  • 24-uursreceptie
  • Bagageopslag
  • Vrije tijd en gezinnen

  • Kids Club
  • Eten en drinken

  • À-la-carterestaurant
  • Koffiebar bij de accommodatie
  • Parkeerplaats

  • Parkeerplaats
  • Huishoudelijke diensten

  • Wasservice (tegen betaling)
  • Wellness

  • Spa

Veelgestelde vragen over The Five Elements Hotel And Spa

U kunt bij The Five Elements Hotel And Spa verblijven vanaf € 119,18 per nacht. De prijs varieert afhankelijk van de data en de vraag.

Ja, The Five Elements Hotel And Spa heeft een zwembad voor u om in te zwemmen.

U kunt bij The Five Elements Hotel And Spa inchecken op elk tijdstip na 14:00 en uitchecken op elk tijdstip na 12:00. Raadpleeg uw Destinia-agent voor specifieke vragen.

Nee, The Five Elements Hotel And Spa heeft geen parkeervoorzieningen.

Nee, The Five Elements Hotel And Spa biedt geen gratis WiFi-service.

Ja, The Five Elements Hotel And Spa is een familie-accommodatie, die geschikt is voor u en uw dierbaren.