Terra Oltre B&b

74 Via Papa Giovanni Xxiii, 73019 Trepuzzi, Italië - Trepuzzi. Zie kaart
Reserveren

Waar is de accommodatie?

74 Via Papa Giovanni Xxiii, 73019 Trepuzzi, Italië - Trepuzzi.

Functies

  • WiFi
  • Airconditioning
  • Ik wil graag vervoer huren

Kies uw kamer

Terra Oltre B&b

Terra Oltre B&B is gelegen in Trepuzzi, op 12 km van Piazza Sant'Oronzo en 13 km van Piazza Mazzini. De accommodatie biedt gratis WiFi, airconditioning, een gedeelde lounge en een terras.

Voorwaarden en diensten

  • Algemene

  • Inchecken kan vanaf: 15:00
  • Uitchecken kan tot: 11:00
  • Air conditioning
  • Verwarming
  • Niet-roken in gehele accommodatie
  • Huisdieren niet toegestaan
  • Receptiediensten

  • Bagageopslag
  • Gedeelde ruimtes

  • Terras
  • Televisie
  • Gedeelde keuken
  • Internet

  • WiFi
  • Gratis wifi
  • Internet
  • Vervoer

  • Shuttleservice (tegen een toeslag)
  • Ik wil graag vervoer huren
  • Luchthavenshuttle
  • Luchthavenshuttle (tegen een toeslag)
  • Vervoer vanaf de luchthaven
  • Huishoudelijke diensten

  • Dagelijkse schoonmaak
  • Wasservice
  • Winkels

  • Supermarkt

Veelgestelde vragen over Terra Oltre B&b

Is er een zwembad bij Terra Oltre B&b?

Nee, Terra Oltre B&b heeft geen zwembad.

Is Terra Oltre B&b centraal gelegen?

Ja, Terra Oltre B&b is gelegen op slechts 449 m van het stadscentrum van Trepuzzi. Bekijk onze plattegrond om een beter idee te hebben.

Hoelaat kan ik in- en uitchecken bij Terra Oltre B&b?

U kunt bij Terra Oltre B&b inchecken op elk tijdstip na 15:00 en uitchecken op elk tijdstip na 11:00. Raadpleeg uw Destinia-agent voor specifieke vragen.

Kan ik bij Terra Oltre B&b parkeren? Hebben ze een parkeergelegenheid?

Nee, Terra Oltre B&b heeft geen parkeervoorzieningen.

Is er een gratis WiFi-service in Terra Oltre B&b?

Bij Terra Oltre B&b heeft u internettoegang via hun gratis WiFi-service.

Bieden ze transferdiensten aan bij Terra Oltre B&b?

Dat is juist. Terra Oltre B&b biedt haar gasten transferdiensten.