Hostal Playa Brava

Bernardo O\'Higgins 307, 1570000 Caldera, Chili - Caldera. Zie kaart
Reserveren

Waar is de accommodatie?

Bernardo O\'Higgins 307, 1570000 Caldera, Chili - Caldera.

Functies

  • WiFi
  • Parkeerplaats
  • Airconditioning

Kies uw kamer

3 van 4 resultaten weergegeven
Toont 4 resultaten
StandaardKamer
  • Airconditioning
  • Badkamer, WC, Bad
  • Douche
  • Televisie, Satellietkanalen, Kabeltelevisie, Flatscreen-tv
Standaard Driepersoonskamer
  • Uitzicht op zee, Uitzicht op de stad, Uitzicht
  • Balkon
  • Badkamer, WC
  • Douche
Standaard Vierpersoonskamer
  • Uitzicht op zee, Uitzicht op de stad, Uitzicht
  • Balkon
  • Ventilator
  • Badkamer, WC
Eenvoudige Driepersoonskamer
  • Uitzicht op zee, Uitzicht op de stad, Uitzicht
  • Airconditioning
  • Badkamer, WC
  • Douche

Hostal Playa Brava

Hostal Playa Brava biedt accommodatie met gratis WiFi in Caldera, op slechts 100 meter van het strand Playa Brava. De kamers zijn allemaal uitgerust met een tv en een eigen badkamer met een douche. Er zijn ook een 24-uursreceptie en gratis parkeergelegenheid. De accommodatie heeft een strategische ligging op slechts 300 meter van het busstation en op 400 meter van het centrale plein van Caldera, waar u een scala aan commerciële en gastronomische opties vindt.

Voorwaarden en diensten

  • Algemene

  • Inchecken kan vanaf: 16:00
  • Uitchecken kan tot: 08:00
  • Air conditioning
  • Kamers voor niet rokers
  • Niet-roken in gehele accommodatie
  • Rookzone
  • Huisdieren niet toegestaan
  • Receptiediensten

  • Bagageopslag
  • Persoonlijk in- en uitchecken
  • Activiteiten

  • Aan het strand
  • Parkeerplaats

  • Parkeerplaats
  • Gratis parkeren
  • Privéparparkeerplaats
  • Gedeelde ruimtes

  • Televisie
  • Internet

  • WiFi
  • WiFi beschikbaar in alle ruimtes
  • Gratis wifi
  • Internet

Veelgestelde vragen over Hostal Playa Brava

Is er een zwembad bij Hostal Playa Brava?

Nee, Hostal Playa Brava heeft geen zwembad.

Is Hostal Playa Brava centraal gelegen?

Ja, Hostal Playa Brava is gelegen op slechts 791 m van het stadscentrum van Caldera. Bekijk onze plattegrond om een beter idee te hebben.

Hoelaat kan ik in- en uitchecken bij Hostal Playa Brava?

U kunt bij Hostal Playa Brava inchecken op elk tijdstip na 16:00 en uitchecken op elk tijdstip na 08:00. Raadpleeg uw Destinia-agent voor specifieke vragen.

Kan ik bij Hostal Playa Brava parkeren? Hebben ze een parkeergelegenheid?

Ja, Hostal Playa Brava heeft parkeervoorzieningen.

Is er een gratis WiFi-service in Hostal Playa Brava?

Bij Hostal Playa Brava heeft u internettoegang via hun gratis WiFi-service.