Olayn Resort

Mendez Tagaytay Road, 4120 Anuling, Filipiny - Anuling. Zobacz mapę
Rezerwuj

Gdzie jest zakwaterowanie?

Mendez Tagaytay Road, 4120 Anuling, Filipiny - Anuling.

Charakterystyka

  • WiFi
  • parking
  • Klimatyzacja
  • Basen
  • Rodzina

Wybierz pokój

Olayn Resort

Obiekt OLAYN RESORT, usytuowany w miejscowości Tagaytay, oferuje odkryty basen, bezpłatny prywatny parking oraz ogród. Odległość ważnych miejsc od obiektu: Park Picnic Grove – 13 km. Do dyspozycji Gości przygotowano takie udogodnienia, jak restauracja, obsługa pokoju, całodobowa recepcja oraz bezpłatne WiFi we wszystkich pomieszczeniach. Obiekt jest idealnym wyborem dla alergików. Odległość ważnych miejsc od obiektu: Park People's Park in the Sky – 17 km. We wszystkich pokojach w obiekcie zapewniono prywatną łazienkę z bidetem i bezpłatnym zestawem kosmetyków. Wybrane opcje zakwaterowania mają również taras. Wszystkie opcje zakwaterowania w obiekcie wyposażone są w klimatyzację i sejf. Obiekt dysponuje placem zabaw. Odległość ważnych miejsc od obiektu: Kościół Calaruega – 15 km. Najbliższe lotnisko, Międzynarodowe lotnisko Manila, znajduje się 56 km od obiektu OLAYN RESORT.

Warunki i uslugi

  • Ogólne

  • Zameldowanie rozpoczyna się o godzinie: 14:00
  • Wymeldowanie kończy się o godzinie: 12:00
  • klimatyzacja
  • Ogrzewanie
  • Pokoje dla niepalących
  • zakaz palenia obowiązuje we wszystkich pomieszczeniach ogólnodostępnych i prywatnych
  • Zwierzęta nie są akceptowane
  • Basen

  • odkryty basen
  • Basen odkryty (całoroczny)
  • basen dla dzeci
  • Recepcja

  • całodobowa recepcja
  • Sejf
  • ekspresowe zameldowanie / wymeldowanie
  • indywidualne zameldowanie / wymeldowanie
  • Wypoczynek / Dla rodzin

  • Plac zabaw dla dzieci
  • Pożyczanie sprzętu do gier
  • Elementy bezpieczeństwa dla dzieci
  • gry planszowe / puzzle
  • Posiłki i napoje

  • Restauracja
  • obsługa pokoju
  • śniadanie w pokoju
  • parking

  • parking
  • Bezpłatny parking
  • Prywatny parking
  • Strefy wspólne

  • Kominek
  • Centrum biznesowe

  • Sala konferencyjna
  • internet

  • WiFi
  • Wi-Fi dostępne we wszystkich pomieszczeniach
  • Bezpłatne Wi-Fi
  • internet
  • Sprzątanie

  • codzienne sprzątanie
  • Pralnia
  • Wellness

  • leżaki lub krzesełka plażowe

Często zadawane pytania o Olayn Resort

Czy w obiekcie Olayn Resort jest basen?

Tak, Olayn Resort posiada basen, w którym można pływać.

O której godzinie mogę się zameldować i wymeldować w obiekcie Olayn Resort?

Możesz zameldować się w obiekcie Olayn Resort w dowolnym momencie począwszy od 14:00 i wymeldować się w dowolnym momencie przed upływem 12:00. Skonsultuj się ze swoim agentem Destinia w sprawie wszelkich szczegółów.

Czy mogę zaparkować w obiekcie Olayn Resort? Czy mają do dyspozycji miejsca parkingowe?

Tak, obiekt Olayn Resort posiada parking.

Czy w obiekcie Olayn Resort skorzystam z bezpłatnej usługi WiFi?

W obiekcie Olayn Resort będziesz miał dostęp do Internetu dzięki ich bezpłatnej usłudze WiFi.

Czy Olayn Resort jest obiektem przeznaczonym dla rodzin?

Tak, Olayn Resort to rodzinny obiekt noclegowy, odpowiedni dla Ciebie i Twoich bliskich.

Czy w obiekcie Olayn Resort jest restauracja?

Tak, obiekty w hotelu Olayn Resort obejmują restaurację.