Paraschos Studios Kos

Main street, 85302 Kardamena, Grecja - Kardamena. Zobacz mapę
Rezerwuj

Gdzie jest zakwaterowanie?

Main street, 85302 Kardamena, Grecja - Kardamena.

Charakterystyka

Wybierz pokój

Wyświetlanie 3 z 1 wyników
Wyświetlono 1 wynik
Studio Standard
  • 3 gości
  • 25 ㎡
  • balkon
  • łazienka, toaleta
  • aneks kuchenny, lodówka
  • prysznic

Paraschos Studios Kos

Numer w Rejestrze Organizatorów Turystyki i Pośredników: 1143K121K0484300

Obiekt Paraschos Studios Kos oferuje studia bez wyżywienia położone w spokojnej okolicy w miejscowości Kardamena, 5 minut spacerem od plaży. Do dyspozycji Gości jest odkryty basen z leżakami i bezpłatne WiFi we wszystkich pomieszczeniach. Wszystkie studia dysponują dużym balkonem z widokiem na basen oraz aneksem kuchennym z lodówką, czajnikiem i płytą grzejną z 2 palnikami. W każdym z nich znajduje się także telewizor i suszarka do włosów. Dodatkowe udogodnienia to sejf i klimatyzacja. Goście mogą przygotować śniadanie samodzielnie lub zjeść śniadanie w formie bufetu przy basenie. Dojazd na międzynarodowe lotnisko na wyspie Kos zajmuje tylko 5 minut. Personel recepcji chętnie pomaga w wypożyczeniu samochodu i udziela informacji turystycznych. Na miejscu dostępny jest bezpłatny parking.

Inne nazwy Paraschos Studios Kos:

Paraschos StudiosParaschos StudiosParaschos StudiosParaschos Studios

Warunki i uslugi

  • Ogólne

  • Zameldowanie rozpoczyna się o godzinie: 14:00
  • Wymeldowanie kończy się o godzinie: 12:00
  • Zwierzęta nie są akceptowane
  • Basen

  • Basen
  • basen dla dzeci
  • Recepcja

  • przechowalnia bagażu
  • parking

  • parking
  • internet

  • Bezpłatne Wi-Fi

Często zadawane pytania o Paraschos Studios Kos

Ile kosztuje nocleg w obiekcie Paraschos Studios Kos z Destinia?

W obiekcie Paraschos Studios Kos możesz zatrzymać się już od 47,29 € za nocleg. Cena będzie się zmieniać w zależności od daty i dostępności.

Czy w obiekcie Paraschos Studios Kos jest basen?

Tak, Paraschos Studios Kos posiada basen, w którym można pływać.

Czy obiekt Paraschos Studios Kos jest położony w centrum?

Tak, Paraschos Studios Kos jest położony zaledwie 275 m od centrum miasta Kardamena. Sprawdź dokładne położenie na naszej mapie.

O której godzinie mogę się zameldować i wymeldować w obiekcie Paraschos Studios Kos?

Możesz zameldować się w obiekcie Paraschos Studios Kos w dowolnym momencie począwszy od 14:00 i wymeldować się w dowolnym momencie przed upływem 12:00. Skonsultuj się ze swoim agentem Destinia w sprawie wszelkich szczegółów.

Czy mogę zaparkować w obiekcie Paraschos Studios Kos? Czy mają do dyspozycji miejsca parkingowe?

Nie, obiekt Paraschos Studios Kos nie posiada zaplecza parkingowego

Czy w obiekcie Paraschos Studios Kos skorzystam z bezpłatnej usługi WiFi?

W obiekcie Paraschos Studios Kos będziesz miał dostęp do Internetu dzięki ich bezpłatnej usłudze WiFi.

Czy Paraschos Studios Kos jest obiektem przeznaczonym dla rodzin?

Tak, Paraschos Studios Kos to rodzinny obiekt noclegowy, odpowiedni dla Ciebie i Twoich bliskich.