Hostel Good Night

Prospekt Nauky 31а, 61077 Jarkof, Ukraina - Jarkof. Zobacz mapę
Rezerwuj

Gdzie jest zakwaterowanie?

Prospekt Nauky 31а, 61077 Jarkof, Ukraina - Jarkof.

Charakterystyka

Wybierz pokój

Hostel Good Night

Featuring free WiFi throughout the property and access to free parking, Hostel Good Night offers accommodation in Kharkov, 6 km from Metallist Stadium. For your comfort, you will find free toiletries and a hairdryer.

Warunki i uslugi

  • Ogólne

  • Zameldowanie rozpoczyna się o godzinie: 14:00
  • Wymeldowanie kończy się o godzinie: 12:00
  • Zwierzęta nie są akceptowane
  • Recepcja

  • całodobowa recepcja
  • przechowalnia bagażu
  • Posiłki i napoje

  • Bar
  • parking

  • parking
  • internet

  • Bezpłatne Wi-Fi
  • Sprzątanie

  • Pralnia

Często zadawane pytania o Hostel Good Night

Czy w obiekcie Hostel Good Night jest basen?

Nie, Hostel Good Night nie posiada basenu.

O której godzinie mogę się zameldować i wymeldować w obiekcie Hostel Good Night?

Możesz zameldować się w obiekcie Hostel Good Night w dowolnym momencie począwszy od 14:00 i wymeldować się w dowolnym momencie przed upływem 12:00. Skonsultuj się ze swoim agentem Destinia w sprawie wszelkich szczegółów.

Czy mogę zaparkować w obiekcie Hostel Good Night? Czy mają do dyspozycji miejsca parkingowe?

Tak, obiekt Hostel Good Night posiada parking.

Czy w obiekcie Hostel Good Night skorzystam z bezpłatnej usługi WiFi?

W obiekcie Hostel Good Night będziesz miał dostęp do Internetu dzięki ich bezpłatnej usłudze WiFi.