Sonesta Hotel Cusco

Gdzie jest zakwaterowanie?
Charakterystyka
Wybierz pokój
Sonesta Hotel Cusco
Ten nowoczesny hotel jest idealnie położony dla turystów i wczasowiczów w historycznym centrum Cusco, zaledwie kilka kroków od Qorikancha i Plaza de Armas. Goście mogą zwiedzić okolicę z jej targiem rękodzieła, sklepikami rzemieślniczymi, zabytkami i wspaniałymi lokalnymi restauracjami; lub wybrać się na wędrówkę Szlakiem Inków albo pociągiem do Machu Picchu. Pokoje hotelowe są nowocześnie i elegancko urządzone. W hotelowej restauracji można skosztować klasycznych dań kuchni peruwiańskiej. Hotel oferuje bogaty wachlarz udogodnień, takich jak obsługa pokoju, Wi-Fi w miejscach publicznych, kantor wymiany walut oraz pomoc w organizacji wycieczek i planowaniu podróży. Podróżujący służbowo docenią wszechstronne sale konferencyjne i centrum biznesowe. Ten uroczy hotel, dzięki centralnej lokalizacji i komfortowym pokojom, jest idealny dla wszystkich podróżnych.
Warunki i uslugi
Ogólne
- Zameldowanie rozpoczyna się o godzinie: 15:00
- Wymeldowanie kończy się o godzinie: 12:00
- Winda
- Zwierzęta nie są akceptowane
Recepcja
- całodobowa recepcja
- przechowalnia bagażu
Posiłki i napoje
- Restauracja à la carte
- Bar
Centrum biznesowe
- Centrum biznesu
internet
- Bezpłatne Wi-Fi
Sprzątanie
- Pralnia
Co goście sądzą o tym obiekcie noclegowym?
Hotel Sonesta w Cusco otrzymał entuzjastyczne recenzje od gości. Centralne położenie hotelu, zaledwie kilka bloków od głównego placu i dworca kolejowego, czyni go wygodnym wyborem. Goście docenili wygodne i czyste pokoje, z niektórymi wymieniając przestronność i balkony. Personel hotelu otrzymał liczne komplementy za ich życzliwość i pomoc, ze szczególnymi wzmiankami o pracownikach takich jak Veronica i Maritza za ich wyjątkową obsługę. Restauracja hotelowa również została pochwalona za smaczne jedzenie, w tym omlety, desery, chleb i tamales. Goście byli pod wrażeniem bogatego śniadania, które nawet zaspokajało wczesnych wstających. Ogólnie rzecz biorąc, Hotel Sonesta w Cusco przekroczył oczekiwania gości dzięki doskonałej obsłudze i udogodnieniom.
Opinie
Co znajduje się w pobliżu miejsca zakwaterowania?
- Cusco - Tte Velazco Astete— 2,5 mili
- Cusco - Cruz Del Sur— 1 168 yd
- Cusco - San Pedro— 1 180 yd
- poroy — 5,1 mili
- Q'inqu— 1,1 mili
- Saksaywaman— 1,2 mili
- Saksaywaman— 1,2 mili
- Awanacancha— 1,4 mili
- Puka Pukara— 2,9 mili
Często zadawane pytania o Sonesta Hotel Cusco
Ile kosztuje nocleg w obiekcie Sonesta Hotel Cusco z Destinia?
W obiekcie Sonesta Hotel Cusco możesz zatrzymać się już od 36,96 € za nocleg. Cena będzie się zmieniać w zależności od daty i dostępności.
Czy w obiekcie Sonesta Hotel Cusco jest basen?
Nie, Sonesta Hotel Cusco nie posiada basenu.
O której godzinie mogę się zameldować i wymeldować w obiekcie Sonesta Hotel Cusco?
Możesz zameldować się w obiekcie Sonesta Hotel Cusco w dowolnym momencie począwszy od 12:00 i wymeldować się w dowolnym momencie przed upływem 10:00. Skonsultuj się ze swoim agentem Destinia w sprawie wszelkich szczegółów.
Czy mogę zaparkować w obiekcie Sonesta Hotel Cusco? Czy mają do dyspozycji miejsca parkingowe?
Nie, obiekt Sonesta Hotel Cusco nie posiada zaplecza parkingowego
Czy w obiekcie Sonesta Hotel Cusco skorzystam z bezpłatnej usługi WiFi?
Nie, {{hotel_name} nie oferuje bezpłatnej usługi WiFi.
Czy Sonesta Hotel Cusco jest obiektem przeznaczonym dla rodzin?
Tak, Sonesta Hotel Cusco to rodzinny obiekt noclegowy, odpowiedni dla Ciebie i Twoich bliskich.
Czy w obiekcie Sonesta Hotel Cusco jest restauracja?
Tak, obiekty w hotelu Sonesta Hotel Cusco obejmują restaurację.
Czy Sonesta Hotel Cusco posiada centrum biznesowe z salą konferencyjną?
Tak, hotel Sonesta Hotel Cusco dysponuje centrum biznesowym, które idealnie nadaje się na spotkania.





















































