Favehotel Melawai

Jalan Melawai 4, 3-11, South Jakarta, Dki Jakarta, 12160 Cakarta, Endonezya - Cakarta. Haritaya bak
Rezervasyon

Konaklama nerede?

Jalan Melawai 4, 3-11, South Jakarta, Dki Jakarta, 12160 Cakarta, Endonezya - Cakarta.

Odanızı seçin

2 sonucun 3 tanesi gösteriliyor
2 sonuç gösteriliyor
Superior Oda
  • 2 misafirler
  • 16 ㎡
  • Klima
  • Banyo, Tuvalet
  • Duş
  • Telefon
Standart Oda
  • 2 misafirler
  • 17 ㎡
  • Klima
  • Banyo, Tuvalet
  • Duş
  • Kasa

Favehotel Melawai

favehotel Melawai, 24 saat açık resepsiyon ve konsiyerj hizmeti ile modern konaklama birimleri sunmaktadır. Ücretsiz Blok M Plaza alışveriş merkezine 50 metre mesafedeki otelin genelinde Wi-Fi erişimi mevcuttur.

Favehotel Melawai için diğer isimler:

Favehotel

Şartlar ve hizmetler

  • Genel

  • Check-in başlangıç saati: 14:00
  • Check-out bitiş saati: 12:00
  • Asansör
  • Evcil hayvanlar kabul edilmez
  • Karşılama hizmetleri

  • 24-saat açık resepsiyon
  • Yiyecek ve içecek

  • À la carte restoran
  • İnternet

  • Ücretsiz Wi-Fi
  • Kat hizmetleri

  • Çamaşır

Konaklamanın yanında ne var?

  • Melonguanne— 5 mil
  • Jakarta-Halim Perdanakusuma— 6,5 mil
  • Jakarta - Balai Kota— 4,8 mil
  • Jakarta - Pasar Senen— 5,6 mil
  • Jakarta Kota— 7,4 mil

Favehotel Melawai hakkında sık sorulan sorular

Destinia ile rezervasyon yaparak Favehotel Melawai tesisinde bir gece kalmanın maliyeti nedir?

Gecelik 18,50 € tutarından başlayan fiyatlarla Favehotel Melawai tesisinde kalabilirsiniz. Fyatlar, tarihlere ve talebe göre değişiklik gösterir.

Favehotel Melawai tesisinde havuz var mı?

Hayır. Favehotel Melawai tesisinde havuz yok.

Favehotel Melawai tesisinde ne zaman check-in ve check-out yapabilirim?

Favehotel Melawai tesisinde giriş saati 14:00 olacak şekilde istediğiniz zaman check-in yapabilirsiniz. 12:00 ise çıkış saatidir. Bu saatten önce istediğiniz zaman check-out yapabilirsiniz. Daha belirli konularla ilgili endişeleriniz varsa Destinia temsilcinize danışın.

Favehotel Melawai tesisinde arabamı park edebilir miyim? Otopark sunuluyor mu?

Evet. Favehotel Melawai tesisinde park yeri var.

Favehotel Melawai tesisinde ücretsiz WiFi hizmeti var mı?

Favehotel Melawai tesisinde ücretsiz Wi-Fi hizmeti aracılığıyla internete erişebilirsiniz.

Favehotel Melawai tesisinde restoran var mı?

Evet. Favehotel Melawai tesisinde restoran da var.

Favehotel Melawai tesisinde transfer hizmeti sunuyorlar mı?

Doğru. Favehotel Melawai, konuklarına transfer hizmeti sunuyor.