Villa Carrara

Gradska Ulica 15, 21220 Trogir, Croatia - Trogir. Haritaya bak
Rezervasyon

Konaklama nerede?

Gradska Ulica 15, 21220 Trogir, Croatia - Trogir.

Odanızı seçin

3 sonucun 3 tanesi gösteriliyor
3 sonuç gösteriliyor
Superior Oda
  • 3 misafirler
  • 31 ㎡
  • Şehir manzarası
  • Klima
  • Banyo, Tuvalet
  • Duş
Standart Oda
  • 2 misafirler
  • 18 ㎡
  • Şehir manzarası
  • Klima
  • Banyo, Tuvalet
  • Duş
Basic Oda
  • 2 misafirler
  • Klima
  • Banyo, Tuvalet
  • Duş
  • Kasa

Villa Carrara

Ana cadde üzerinde Trogir'in kalbinde, UNESCO tarafından koruma altına alınmış tarihi bir binanın bir parçası olarak hizmet veren küçük bir aile işletmesi olan Villa Carrara, tamamen yenilenmiş ve modern bir şekilde donatılmış konaklama birimleri...

Şartlar ve hizmetler

  • Genel

  • Check-in başlangıç saati: 11:30
  • Check-out bitiş saati: 11:30
  • Evcil hayvanlar kabul edilmez
  • Yiyecek ve içecek

  • Bar
  • İnternet

  • Ücretsiz Wi-Fi

Konaklamanın yanında ne var?

  • Split— 2,9 mil
  • Brac-Bol— 26,7 mil
  • trogir — 279 yd
  • seget donji — 1,1 mil
  • seget vranjica — 3,2 mil
  • marina — 7,2 mil
  • kaštel sucurac — 9,4 mil
  • Split— 9,7 mil
  • podorljak — 11,1 mil
  • solin — 11,8 mil

Villa Carrara hakkında sık sorulan sorular

Destinia ile rezervasyon yaparak Villa Carrara tesisinde bir gece kalmanın maliyeti nedir?

Gecelik 40,00 € tutarından başlayan fiyatlarla Villa Carrara tesisinde kalabilirsiniz. Fyatlar, tarihlere ve talebe göre değişiklik gösterir.

Villa Carrara tesisinde havuz var mı?

Hayır. Villa Carrara tesisinde havuz yok.

Villa Carrara merkezi bir konumda mı?

Evet. Villa Carrara, Trogir şehir merkezine yalnızca 181 m uzaklıkta. Daha iyi fikir edinmek için haritamıza göz atın.

Villa Carrara tesisinde ne zaman check-in ve check-out yapabilirim?

Villa Carrara tesisinde giriş saati 13:00 olacak şekilde istediğiniz zaman check-in yapabilirsiniz. 07:00 ise çıkış saatidir. Bu saatten önce istediğiniz zaman check-out yapabilirsiniz. Daha belirli konularla ilgili endişeleriniz varsa Destinia temsilcinize danışın.

Villa Carrara tesisinde arabamı park edebilir miyim? Otopark sunuluyor mu?

Evet. Villa Carrara tesisinde park yeri var.

Villa Carrara tesisinde ücretsiz WiFi hizmeti var mı?

Villa Carrara tesisinde ücretsiz Wi-Fi hizmeti aracılığıyla internete erişebilirsiniz.