Hostal Temático El Cid

Avda. Condes de San Isidro, s/n, 29640 Fuengirola, Spanien - Fuengirola. Se kortet
4,6/5
Fremragende Baseret på 1 anmeldelse fra Destinia
Reservér

Hvor er indkvarteringen?

Avda. Condes de San Isidro, s/n, 29640 Fuengirola, Spanien - Fuengirola.

Egenskaber

  • WiFi
  • Parkering
  • Aircondition
  • Kæledyr tilladt

Vælg dit værelse

Hostal Temático El Cid

Dette enkle hotel kan findes i Fuengirola. Ferieboligen består af i alt 45 dejlige soveværelser. Gæster kan nyde godt af Wi-Fi forbindelse på offentlige områder på Hostal El Cid. Hostal El Cid har 24 timers åbent. Hostal El Cid er ikke et kæledyrsvenligt sted.

Andre navne på Hostal Temático El Cid:

Hostal Temático El CidHostal Temático El Cid

Vilkår og serviceydelser

  • Generelt

  • Check-in begynder: 14:30
  • Check ud afsluttes klokken: 12:00
  • Kæledyr tilladt
  • Kurv til kæledyr
  • Madskåle til kæledyr
  • Aircondition
  • Varme
  • Elevator
  • Rygning forbudt på alle fælles- og privatområder
  • Receptionen

  • Døgnåben reception
  • Mad og drikke

  • Automat (drikkevarer)
  • Parkering

  • Parkering
  • Fællesområder

  • Terrasse
  • Internetadgang

  • WiFi
  • Gratis wi-fi
  • Internetadgang

Bedømmelser

Hvad er der i nærheden af indkvarteringen?

  • Málaga— 11,8 mil
  • fuengirola — 178 yard
  • torremolinos — 9,1 mil
  • Playa de Santa Amalia— 505 yard
  • Playa de San Francisco— 795 yard
  • Bioparc Fuengirola— 544 yard
  • Sohail Castle— 1,1 mil
  • Parroquia de la Inmaculada Concepción— 3,8 mil

Ofte stillede spørgsmål om Hostal Temático El Cid

Er der pool på Hostal Temático El Cid?

Nej, Hostal Temático El Cid har ikke en pool.

Hvornår kan jeg tjekke ind og ud på Hostal Temático El Cid?

Du kan checke ind på Hostal Temático El Cid når som helst efter 14:30 og tjekke ud når som helst før 12:00. Kontakt din Destinia-agent, hvis du har specifikke spørgsmål.

Jeg vil gerne rejse med mit kæledyr. Er kæledyr tilladt på Hostal Temático El Cid? Er det et kæledyrsvenligt overnatningssted?

Ja, Hostal Temático El Cid er et kæledyrsvenligt hotel, så du er velkommen til at medbringe dit kæledyr.

Ligger Hostal Temático El Cid centralt?

Ja, Hostal Temático El Cid ligger kun 153 m fra Fuengirola centrum. Tag et kig på vores kort for at få en bedre fornemmelse af stedet.

Kan jeg parkere hos Hostal Temático El Cid? Har de parkeringsfaciliteter?

Ja, Hostal Temático El Cid har parkeringsfaciliteter.

Får jeg gratis wifi på Hostal Temático El Cid?

På Hostal Temático El Cid har du internetadgang via deres gratis wifi.