Vila Bunga Merah Gelatik

Jalan Maribaya 155a, 40391 Lembang, Indonezia - Lembang. Vedeţi harta
Rezervare

Unde se află cazarea?

Jalan Maribaya 155a, 40391 Lembang, Indonezia - Lembang.

Alegeți-vă camera

Termeni și servicii

  • General

  • Cazarea începe la: 14:00
  • Check-out se sfârșește la: 12:00
  • Nu sunt permise animale de companie
  • Parcare

  • Parcare
  • Internet

  • WiFi gratuit

Întrebări frecvente despre Vila Bunga Merah Gelatik

Există o piscină la Vila Bunga Merah Gelatik?

Nu, Vila Bunga Merah Gelatik nu are piscină.

La ce oră pot face check-in și check-out la Vila Bunga Merah Gelatik?

Vă puteți caza la Vila Bunga Merah Gelatik în orice moment după 14:00 și puteți pleca în orice moment înainte de 12:00. Consultă-ți agentul Destinia pentru orice problemă specifică.

Pot să parchez la Vila Bunga Merah Gelatik? Au facilități de parcare?

Nu, Vila Bunga Merah Gelatik nu dispune de parcare.

Voi avea acces gratuit la serviciul WiFi la Vila Bunga Merah Gelatik?

La Vila Bunga Merah Gelatik, veți avea acces la internet prin serviciul WiFi gratuit.