Amir Hostel

A.jomiy 45, 140100 Samarkand, Uzbekistan - Samarkand. Vedeţi harta
Rezervare

Unde se află cazarea?

A.jomiy 45, 140100 Samarkand, Uzbekistan - Samarkand.

Caracteristici

  • Adults only
  • Wifi
  • Aer Acondiţionat
  • Se acceptă animale de companie
  • Doresc sa contractez serviciul de transferuri private
  • Buget

Alegeți-vă camera

Afișare 3 din 2 rezultate
Se afișează 2 rezultate
Cameră Deluxe
  • vedere
  • Aer Acondiţionat
  • ventilator
  • toaletă
Pat in Cameră Comună
  • vedere
  • Aer Acondiţionat
  • ventilator
  • toaletă

Amir Hostel

Amir Hostel se află în Samarkand și oferă cazare doar pentru adulți, precum și o grădină, un lounge comun și facilități de grătar. Proprietatea oferă oaspeților WiFi gratuit și o bucătărie comună.

Termeni și servicii

  • General

  • Cazarea începe la: 14:00
  • Check-out se sfârșește la: 12:00
  • Se acceptă animale de companie
  • castroane pentru animale de companie
  • Amenajat
  • Încălzire
  • exclusiv pentru adulţi
  • Camere pentru nefumători
  • Zonă pentru fumat
  • camere izolate fonic
  • Servicii de primire

  • Seif
  • vestiare
  • check-in/check-out privat
  • Activităţi

  • Sporturi montane
  • darts
  • Timp liber și familie

  • Karaoke
  • Mâncare și băuturi

  • fructe
  • grătar
  • Zone comune

  • Televiziune
  • bucătărie comună
  • capelă/altar
  • Internet

  • Wifi
  • WiFi gratuit
  • Internet
  • Transport

  • Doresc sa contractez serviciul de transferuri private
  • transfer de la/la aeroport
  • Transfer de la/la aeroport (cost suplimentar)
  • Servicii de curățenie

  • serviciu zilnic de menaj
  • presă pentru călcat pantaloni
  • Spălătorie

Întrebări frecvente despre Amir Hostel

Cât costă să rămâi peste noapte la Amir Hostel cu Destinia?

Poți sta la Amir Hostel începând de la 13,42 € pe noapte. Prețul va varia în funcție de date și de cerere.

Aș dori să călătoresc cu animalul meu de companie. Amir Hostel permite accesul animalelor de companie? Este o unitate de cazare care acceptă animale de companie?

Da, Amir Hostel este o unitate care acceptă animale de companie, așa că sunteți binevenit să stați acolo cu animalul dvs. de companie.

Există o piscină la Amir Hostel?

Nu, Amir Hostel nu are piscină.

La ce oră pot face check-in și check-out la Amir Hostel?

Vă puteți caza la Amir Hostel în orice moment după 14:00 și puteți pleca în orice moment înainte de 12:00. Consultă-ți agentul Destinia pentru orice problemă specifică.

Pot să parchez la Amir Hostel? Au facilități de parcare?

Nu, Amir Hostel nu dispune de parcare.

Voi avea acces gratuit la serviciul WiFi la Amir Hostel?

La Amir Hostel, veți avea acces la internet prin serviciul WiFi gratuit.

Este Amir Hostel o unitate de cazare destinată exclusiv pentru adulți?

Da, dacă doriți să vă petreceți vacanța la o unitate de cazare destinată exclusiv pentru adulți, puteți face o rezervare la Amir Hostel cu Destinia.

Oferă serviciul de transfer la Amir Hostel?

Așa este. Amir Hostel oferă servicii de transfer pentru oaspeții săi.