Flexymotel Buchs

43 Bahnhofstrasse, 9470 Buchs, Elveţia - Buchs. Vedeţi harta
Rezervare

Unde se află cazarea?

43 Bahnhofstrasse, 9470 Buchs, Elveţia - Buchs.

Caracteristici

Alegeți-vă camera

Afișare 3 din 4 rezultate
Se afișează 4 rezultate
Cameră Standard
  • 2 oaspeţi
  • vedere la oraș
  • baie, toaletă, cadă, cadă sau duş
  • duş
  • Seif
Cameră Standard Individuală
  • 1 Oaspete
  • vedere la oraș
  • baie, toaletă, cadă, cadă sau duş
  • duş
  • Seif
Junior Suite
  • 6 oaspeţi
  • vedere la oraș
  • baie, toaletă, cadă, cadă sau duş
  • duş
  • Seif
Cameră Superioară
  • 2 oaspeţi
  • vedere la oraș
  • baie, toaletă, cadă, cadă sau duş
  • duş
  • Seif

Flexymotel Buchs

flexymotel Buchs is set in Buchs. The motel offers both free WiFi and free private parking. All guest rooms at the motel come with a seating area. At flexymotel Buchs all rooms include a desk, a flat-screen TV and a private bathroom.

Alte denumiri de Flexymotel Buchs:

Flexy Motel Buchs By B Smart

Termeni și servicii

  • General

  • Cazarea începe la: 14:00
  • Check-out se sfârșește la: 11:00
  • Încălzire
  • Lift
  • Acces pentru persoanele cu mobilitate redusă
  • fumatul interzis în toate spaţiile publice şi private
  • camere izolate fonic
  • Nu sunt permise animale de companie
  • Servicii de primire

  • recepţie deschisă nonstop
  • check-in/check-out express
  • Parcare

  • Parcare
  • Parcare gratuită
  • Parcare privată
  • parcare pentru persoane cu handicap
  • Internet

  • Wifi
  • WiFi disponibil în toate zonele
  • WiFi gratuit
  • Internet

Ce obiective se află în apropierea locului de cazare?

  • St.Gallen–Altenrhein— 22,5 mi
  • Buchs SG— 525 yd
  • Schaan Bahnhof— 1,7 mi
  • flums — 7,6 mi
  • Feldkirch Bahnhof— 8 mi
  • Sargans— 8,4 mi
  • Bad Ragaz— 10,8 mi

Întrebări frecvente despre Flexymotel Buchs

Poți sta la Flexymotel Buchs începând de la 54,75 € pe noapte. Prețul va varia în funcție de date și de cerere.

Nu, Flexymotel Buchs nu are piscină.

Da, Flexymotel Buchs este situat la doar 381 m de centrul orașului Buchs. Aruncați o privire pe harta noastră pentru a vă face o idee mai bună.

Vă puteți caza la Flexymotel Buchs în orice moment după 14:00 și puteți pleca în orice moment înainte de 11:00. Consultă-ți agentul Destinia pentru orice problemă specifică.

Da, Flexymotel Buchs dispune de parcare.

La Flexymotel Buchs, veți avea acces la internet prin serviciul WiFi gratuit.