B&b Hotel La Queue En Brie

Unde se află cazarea?
Alegeți-vă camera
B&b Hotel La Queue En Brie
null Oaspeţii pot profita în spaţiile publice de conexiune Wi-Fi. B&B Hôtel La Queue En Brie nu dispune de o recepţie deschisă 24 de ore. Parcarea poate fi utilă celor care sosesc cu maşina. Unele dintre aceste servicii ale B&B Hôtel La Queue En Brie pot fi contra cost.
Alte denumiri de B&b Hotel La Queue En Brie:
Termeni și servicii
General
- Cazarea începe la: 14:00
- Check-out se sfârșește la: 12:00
- Nu sunt permise animale de companie
Parcare
- Parcare
Internet
- WiFi gratuit
Ce obiective se află în apropierea locului de cazare?
- Paris-Orly— 10 mi
- Paris-Le Bourget— 14,1 mi
- Paris - Porte de Charenton— 8,4 mi
- Gallieni Bus Station— 9 mi
- Paris-Bercy— 9,3 mi
- Paris-Lyon— 9,8 mi
- Paris-Austerlitz— 10,1 mi
- Paris-Est— 11,4 mi
- Marne la Vallée-Chessy-Disneyland— 11,5 mi
- París-Nord— 11,8 mi
Întrebări frecvente despre B&b Hotel La Queue En Brie
Cât costă să rămâi peste noapte la B&b Hotel La Queue En Brie cu Destinia?
Poți sta la B&b Hotel La Queue En Brie începând de la 22,87 € pe noapte. Prețul va varia în funcție de date și de cerere.
Există o piscină la B&b Hotel La Queue En Brie?
Nu, B&b Hotel La Queue En Brie nu are piscină.
Este B&b Hotel La Queue En Brie situat în centru?
Da, B&b Hotel La Queue En Brie este situat la doar 837 m de centrul orașului La Queue en Brie. Aruncați o privire pe harta noastră pentru a vă face o idee mai bună.
La ce oră pot face check-in și check-out la B&b Hotel La Queue En Brie?
Vă puteți caza la B&b Hotel La Queue En Brie în orice moment după 14:00 și puteți pleca în orice moment înainte de 12:00. Consultă-ți agentul Destinia pentru orice problemă specifică.
Pot să parchez la B&b Hotel La Queue En Brie? Au facilități de parcare?
Nu, B&b Hotel La Queue En Brie nu dispune de parcare.
Voi avea acces gratuit la serviciul WiFi la B&b Hotel La Queue En Brie?
La B&b Hotel La Queue En Brie, veți avea acces la internet prin serviciul WiFi gratuit.

































