Motel Nanook

104 Rue Notre Dame Est, G0J 1G0 Cap-Chat, Canada - Cap-Chat. Vedeţi harta
Rezervare

Unde se află cazarea?

104 Rue Notre Dame Est, G0J 1G0 Cap-Chat, Canada - Cap-Chat.

Caracteristici

  • Acces imediat la plajă
  • Wifi
  • Parcare
  • Sport

Alegeți-vă camera

Afișare 3 din 2 rezultate
Se afișează 2 rezultate
Cameră Standard
  • vedere la mare, vedere la râu, vedere
  • baie, toaletă, cadă, cadă sau duş
  • duş
  • Televiziune, canale prin cablu, TV cu ecran plat
Cameră Standard 2 Paturi Duble
  • vedere la mare, vedere la râu, vedere
  • baie, toaletă, cadă, cadă sau duş
  • duş
  • Televiziune, canale prin cablu, TV cu ecran plat

Motel Nanook

Număr de înscriere în Registrul de Turism: 062101

This beachfront motel boasts views of the Gulf of St. Lawrence. A refrigerator is offered in each guest room. Free WiFi is provided in all areas. Cap-Chat city centre is just 2 minutes’ drive away. A cable TV and a desk are featured in all rooms at Motel

Termeni și servicii

  • General

  • Cazarea începe la: 14:30
  • Check-out se sfârșește la: 09:30
  • Încălzire
  • Acces imediat la plajă
  • Camere pentru nefumători
  • fumatul interzis în toate spaţiile publice şi private
  • Nu sunt permise animale de companie
  • Activităţi

  • Acces la plajă
  • Sporturi acvatice
  • Sporturi montane
  • Parcare

  • Parcare
  • Parcare gratuită
  • Internet

  • Wifi
  • WiFi disponibil în toate zonele
  • WiFi gratuit
  • Internet

Întrebări frecvente despre Motel Nanook

Există o piscină la Motel Nanook?

Nu, Motel Nanook nu are piscină.

La ce oră pot face check-in și check-out la Motel Nanook?

Vă puteți caza la Motel Nanook în orice moment după 14:30 și puteți pleca în orice moment înainte de 09:30. Consultă-ți agentul Destinia pentru orice problemă specifică.

Pot să parchez la Motel Nanook? Au facilități de parcare?

Da, Motel Nanook dispune de parcare.

Voi avea acces gratuit la serviciul WiFi la Motel Nanook?

La Motel Nanook, veți avea acces la internet prin serviciul WiFi gratuit.